Maszyna do wydrążonego profilu arkuszowego PC PE PP AF-1600/1800/2100/2400

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YAOAN
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: AF-1200
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 30-90 DNI
Zasady płatności: TT, LC
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Surowiec: PP, PC, wióry PE Grubość produktu: 2-10 mm
Linia prędkości: 2-6 m / min Kolor maszyny: dostosować
Szerokość arkusza: 1200-2500 mm Masa arkusza: 400-2000GSM
Wymiar: 240000 * 4000 * 2300 mm Kod HS: 8477209000
Operator: 2-3 osoby Gwarancja: 1 rok
High Light:

linia do wytłaczania profili z pustych profili

,

maszyna do produkcji arkuszy profili

Premuim Quality Hollow Sheet Sheet Machine (AF-1600/1800/2100/2400)

YAOAN Przyjął odpowiednią konstrukcję śrubową i konfigurację maszyny, jest szeroko stosowany w produkcji pustych profili PP lub PC o różnych specyfikacjach (maksymalna szerokość: 2500 mm, grubość: 2 mm-12 mm). Jest szeroko stosowany w dziedzinie reklamy, dekoracji, dźwiękoszczelności, pakowania. Ponieważ cechuje go lekki, mocny, wilgotny dowód, zalety antykorozyjne, zmienia się stopniowo, aby zastąpić karton i stać się pierwszym wyborem do pakowania skrzyń.

Wytłaczarka : Specjalnie zaprojektowana śruba i zaawansowany system kontroli temperatury zapewniają dobre uplastycznienie, stabilne wytłaczanie i wysoką wydajność.

Zmieniacz sit : Jest to szybkozmienny zmieniacz stylu hydraulicznego i zapewnia krótki czas wymiany filtrów. Podwójne filtry i specjalna odporna na wycieki struktura gwarantują jej stabilne działanie.

Die : Wykonane ze stopu super jakości i przyjętych regulowanych drążków ograniczających, zapewniają równomierny nacisk plastikowego przepływu na ustach matrycy. Zapewnia równomierną grubość deski z regulowanymi wargami

Kalibrator próżniowy : układ próżniowy i system kalibracji z układem układów konwekcji cieplnej. Ten rodzaj konstrukcji gwarantuje wysoki, precyzyjny stopień kalibracji. System próżniowy składa się z dwóch niezależnych podsystemów, który jest wyposażony w wiele linii próżniowych o trzech punktach. Każda zamknięta pętla jest wyposażona w system regulacji próżni i system wyświetlania podciśnienia. Gwarantuje to dobrą kalibrację i gładką powierzchnię płyty.

Jednostka startowa : Istnieją dwie jednostki odciągające. Pierwszy składa się z wielu rolek i napędzany jest silnikiem z reduktorem prędkości o dużym przełożeniu. Ma dużą siłę startową i działa dobrze przy niskiej prędkości, dzięki czemu może równomiernie i synchronicznie wyciągnąć deskę z kalibratora. Drugi stawia się za piecem stabilizującym w podczerwieni. Jednostka szczelinowa zamocowana na jednostce odbierającej zapewnia gładkie cięcie krawędzi.

Modele wytłaczarki z wytłaczarką z wytłoczonym profilem wytłaczarki z PC

Nie

Model maszyny

Szerokość pustego arkusza
1

AF-1200

1200 mm
2

AF-1800

1800 mm
3

AF-2500

2500 mm


PC PP flute pusty profil wytłoczka arkusz wytłaczarka szczegóły zdjęcia:
Panel sterowania PLC, forma, tabela kalibracji. itp:


PC PP Flet Hollow Profile Sheet Board Wytłaczarka z wytłaczarką

Filtr, pompa stopu, forma, tabela kalibracji itp:


PC PP Flet Hollow Profile Sheet Board Wytłaczarka z wytłaczarką

Rama chłodnicza, obróbka wyładowaniami koronowymi, urządzenie do cięcia wzdłużnego, obcinarka:


PC PP Flet Hollow Profile Sheet Board Wytłaczarka z wytłaczarką

PE PP PC Hollow Profile Sheet Board zdjęcie i aplikacja:
PC PP Flet Hollow Profile Sheet Board Wytłaczarka z wytłaczarką

Kompletny widok fabryki YAOAN:


PC PP Flet Hollow Profile Sheet Board Wytłaczarka z wytłaczarką


FAQ
P1: Jaka jest gwarancja urządzenia?
A1: Okres gwarancyjny naszej maszyny wynosi 12 miesięcy po tym, jak maszyna jest dobrze zainstalowana w fabryce kupującego;

Q2: Jakiego pakietu używasz na maszynie?
A2: Urządzenie zostało pomalowane olejem antykorozyjnym, a następnie pokryte folią z tworzywa sztucznego, a następnie zapakowane w drewnianą skrzynkę lub przymocowane do drewnianej palety zgodnie z wymaganiami klientów lub załadowane do pojemnika z folią opakowaniową. Po naprawieniu wszystkich maszyn użyjemy środka suszącego, aby utrzymać pojemnik w stanie suchym.

P3: Czy posiadasz instrukcję obsługi, aby poprowadzić nas, jeśli kupię maszynę?
A3: Tak, dostarczamy szczegółową instrukcję użytkownika w celach informacyjnych. PLS uważnie przeczytać na przypomnienie. Jeśli nadal istnieje problem, który nie może zostać rozwiązany, PLS skontaktuj się z nami, jesteśmy gotowi Ci pomóc w każdej chwili.

P4: Jaka jest twoja usługa dla zagranicznych klientów?
A4: Zapewniamy doskonałą obsługę zagraniczną. Wyślemy inżynierów do krajów zamorskich w celu instalacji i rozruchu maszyny oraz instrukcji produkcji testowej, a także szkolenia dla pracowników kupującego. Jesteśmy gotowi udzielić wsparcia technicznego w każdej chwili.

Szczegóły kontaktu
ryan

Numer telefonu : +8613825752088

WhatsApp : +8613825752088