Skontaktuj się z nami
Ryan Tan

Numer telefonu : 86-13825752088

WhatsApp : +8613825752088

YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD

YAOAN PLASTIC MACHINERY CO., LTD

  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki YAOAN, ANFU Ilość pracowników 300~500
Coroczne wyprzedaże 16,000,000-30,000,000 Rok założenia 1980
pc Export 50% - 60%
Wprowadzenie

 


Firma YAOAN, założona na początku lat 80-tych, poprzednia nazwa: DONGGUAN CITY ANFU PLASTIC MACHINE FACTORY;znajduje się w słynnym chińskim mieście produkcyjnym: Dongguan;jest producentem maszyn z tworzyw sztucznych o dużym potencjale w zakresie niezależnych badań i rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażnej.

Bazując na super jakości i ciężkiej pracy w odkrywaniu nowinek technicznych;ma kilka wyróżnień nadanych przez nasz rząd, takich jak: „PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWA HIGH-TECH” „SŁAWNA MARKA Z PROWINCJI GUANGDONG”, „PRZEDSIĘBIORSTWO ZADOWOLENIA EMPOLIJSKIEGO”, „PRZEDSIĘBIORSTWO ZAWIERAJĄCE ZAUFANIE I ZAUFANIE” itp. Posiada certyfikaty „ISO9001” ”,„ ISO14001 ”i„ CE ”(europejski certyfikat bezpieczeństwa);Posiada kilka patentów technicznych oraz kilka osiągnięć naukowo-badawczych i standardów technicznych w dziedzinie wytłaczarek do tworzyw sztucznych.

W ciągu ponad 30 lat YAOAN z powodzeniem zaoferował ponad 10.000,00 zestawów super jakościowego sprzętu do wytłaczania i doskonałą obsługę posprzedażną super producentom na całym świecie;większość klientów docenia jakość i obsługę.

Nasze produkty mają szerokie zastosowanie w takich dziedzinach jak: budownictwo, rolnictwo, opieka medyczna, transport, elektronika, tekstylia, opakowania, meble itp. Od tego czasu powstaje specjalny zespół badawczo-rozwojowy dla każdej dużej kategorii maszyn, który zapewnia specjalizację i precyzję produkcja w celu spełnienia różnych specjalnych wymagań niestandardowych.

Jako silny, zdolny producent, YAOAN posiada kilka wyspecjalizowanych zespołów technicznych, ponad 100 milionów zainwestowanych ponad 80000 metrów kwadratowych powierzchni fabrycznej, kilkadziesiąt importowanych na dużą skalę CNC i zaawansowanych stalowych centrów cięcia laserowego itp. Potężne możliwości techniczne i zaawansowane urządzenia inżynieryjne umożliwiają dostawę maszyn w dobrej jakości i na czas.

Każda maszyna wykonała poniższe etapy procesu przed wysyłką w dobrej jakości: po pierwsze, jasne zrozumienie specjalnych wymagań klienta po ostrożnej komunikacji przed sprzedażą;następnie wyspecjalizowany zespół zajmuje się badaniami i projektowaniem, a następnie ścisłą kontrolą na każdym etapie i procesie produkcji;wreszcie pomyślne testy i uruchomienie w powiązanych działach;Ten proces zapewnia standard naszej maszyny: dokładność, stabilność, wysoką produktywność!

Historia
Firma YAOAN, założona we wczesnych latach 80. ubiegłego wieku, poprzednia nazwa: DONGGUAN CITY ANFU PLASTIC MACHINE FACTORY; znajduje się w chińskim słynnym mieście produkcyjnym: Dongguan; jest producentem maszyn z tworzyw sztucznych o dużej zdolności samodzielnego badania i rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażnej.

Stara fabryka:

Usługa
W dobrej wierze, szczere, entuzjastyczne podejście do odpowiedzialności za obsługę posprzedażną

Wsparcie techniczne Provdie i serwis posprzedażowy dla fabryki Toyota USA

Nasz inżynier pracował w indyjskiej fabryce klienta do instalacji maszyn

Nasz zespół

Zespół sprzedaży YAOAN

Chiny YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD profil firmy 0

Chiny YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD profil firmy 1

 

Chiny YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD profil firmy 2

 

Uznany 30 wybitnych pracowników

 

Chiny YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD profil firmy 3