6000 mm Wodoodporna maszyna do wytłaczania arkuszy z geomembrany Maszyna do wytłaczania arkuszy 1000 kg / godz

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YAOAN
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: AF-6000
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 30-90 DNI
Zasady płatności: TT, LC
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Materiał: PE, TPO, PVC Szerokość arkusza: 1000–8000 mm
Wytłaczarka: Pojedyncza śruba Pojemność: 1000-1500 kg / godz
Silnik: Siemens Gwarancja: 1 rok
High Light:

pet sheet extrusion line

,

sheet extrusion equipment

6-metrowa szeroka PE, TPO, wodoodporna maszyna do wytłaczania z membraną PVC, certyfikat CE, ISO9001

 

Ta firma produkuje bardzo dużą maszynę do arkuszy z tworzywa sztucznego, przyjmuje zaawansowaną konstrukcję śrubową i zaawansowaną konfigurację mechaniczną, może być stosowana do produkcji różnych arkuszy z tworzywa sztucznego.(takie jak: PP, PE, PS, PC, PET, EVA itp.)

 

Zastosowanie: Produkty te są szeroko stosowane w zabezpieczaniu przed przeciekaniem wierzchów i podziemi budynków, takich jak zbiorniki, tamy, stawy, tunele ściekowe i składy zboża, projekty obrony powietrznej cywilnej, wysypiska śmieci

 

Niska wytłaczarka: specjalna konstrukcja ślimaka, precyzyjny system kontroli temperatury, upewnij się, że guma dobrze plastyfikuje i wytłacza wysoką stabilność.

 

Niski poziom sieci i matrycy: hydrauliczne urządzenie do szybkiej wymiany, aby zapewnić proces szybko i wydajnie, w celu wymiany matrycy typu stojaka sieciowego przyjmuje projekt z wieloma przepływami, sprawia, że ​​guma jest równomiernie rozłożona na całej szerokości, regulacja luzu wargi matrycy może być dowolnie regulowana, grubość arkusza precyzja regulacji.

 

Wspornik rolki prowadzącej o niskim chłodzeniu: skonfiguruj odpowiednią rolkę prowadzącą na zimno, z więcej niż jednym silnym wentylatorem stojącym, efekt chłodzenia jest lepszy.Drugie urządzenie do przycinania zapewnia jakość krawędzi arkusza.

Niska maszyna tnąca: wysokiej jakości ostrze ze stopu, importowane łożysko, zapewnia jakość krawędzi płyty i płynne cięcie przez długi czas.

 

6000 mm Wodoodporna maszyna do wytłaczania arkuszy z geomembrany Maszyna do wytłaczania arkuszy 1000 kg / godz 0

Pakowanie i wysyłka

OPAKOWANIE folia z tworzywa sztucznego + folia stretch + skrzynka drewniana + środek suszący.
DOSTAWA Około 90 dni (wszystkie nowe części)
WYSYŁKA  Maszyny umieszczamy i mocujemy dobrze w kontenerze i dokładnie sprawdzamy przed zamknięciem kontenera, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku do wysyłki.(Użyj stalowego drutu do zamocowania maszyny i środka suszącego).
Dbamy o każdy punkt, aby nasi klienci mogli otrzymać maszyny w idealnym stanie.

Jaki jest nasz system usług?

PRZEDSPRZEDAŻ za.Szczegółowe wprowadzenie do maszyny;
b.Zaproponuj odpowiednie rozwiązanie pod klucz zgodnie z wymaganiami klientów;
do.Zapewnij produkcję testową w celach informacyjnych;
W PRODUKCJI za.Dostarczyć rysunek układu dla klientów do przygotowania;
b.Zaproponuj odpowiedni projekt budowlany dla rurociągów, okablowania elektrycznego, przewodów powietrznych, wody chłodzącej itp.
do.Informuj klientów o stanie produkcji;
PO SPRZEDAŻY za.Wysyłaj inżynierów za granicę w celu instalacji, uruchomienia i szkolenia;
b.Dostarczaj formułę materiału do wytłaczania produktów, polecaj doskonałego dostawcę surowca na życzenie klientów;
do.Zaoferuj pomoc, jeśli potrzebujesz od klientów, takich jak części zamienne itp.;
re.Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne na żądanie;

Dlaczego warto wybrać YAOAN MACHINERY?
1. Zawód: YAOAN produkuje wytłaczarki do tworzyw sztucznych tylko od lat 80-tych, bogate doświadczenie i profesjonalny zespół zapewniają naszą wiodącą pozycję w branży wytłaczarek do tworzyw sztucznych.
2. Jakość: Jakość produktów jest podstawą ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa, zawsze staramy się być jeszcze lepsi, jakość jest najważniejsza, rozwój i innowacyjność to nasze obowiązki;
3. Dostawa: Optymalizujemy zarządzanie fabryką i usprawniamy przepływ produkcji, aby maksymalnie skrócić okres produkcji;
4. Kontrola kosztów: Dokładamy wszelkich starań, aby obniżyć koszty produkcji poprzez nasze wewnętrzne usprawnienie zarządzania, aby zapewnić, że nasze produkty są wystarczająco konkurencyjne na rynku i osiągnąć wyższy stosunek wydajności do ceny naszych produktów.
FAQ
P1: Jaka jest gwarancja maszyny?
A1: Okres gwarancji naszej maszyny wynosi 12 miesięcy po prawidłowym zainstalowaniu maszyny w fabryce kupującego;
P2: Jakiego pakietu używasz do maszyny?
A2: Pomalowałem maszynę olejem antykorozyjnym, a następnie pokryto folią z tworzywa sztucznego, a następnie zapakowano w drewnianą skrzynkę lub przymocowano do drewnianej palety zgodnie z wymaganiami klienta lub załadowano do pojemnika z opakowaniem foliowym.Po naprawieniu wszystkich maszyn użyjemy środka osuszającego, aby pojemnik był suchy.
P3: Czy masz instrukcję obsługi, która nas poprowadzi, jeśli kupię maszynę?
A3: Tak, dostarczamy szczegółową instrukcję obsługi w celach informacyjnych.PLS przeczytaj uważnie, aby uzyskać przewodnik.Jeśli nadal jest problem, którego nie można rozwiązać, skontaktuj się z nami PLS, jesteśmy gotowi pomóc w każdej chwili.
P4: Jakie są twoje usługi dla klientów zagranicznych?
A4: Zapewniamy doskonałe usługi za granicą.Wyślemy inżynierów za granicę w celu instalacji maszyny i uruchomienia oraz przetestowania przewodnika po produkcji, a także przeszkolenia pracowników kupującego.W każdej chwili jesteśmy gotowi udzielić pomocy technicznej.

Szczegóły kontaktu
ryan

Numer telefonu : +8613825752088

WhatsApp : +8613825752088